telefon
İyi bir deneyim için
bilgisayarınızın sesini açın
Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
R E K L A M

Sizi bugüne değil yarına hazırlıyoruz, siz sadece hayal edin gerisini bize bırakın...

Image Title
MARKA DANIŞMANLIĞI

MARKA

DANIŞMANLIĞI

Biz; firmaların kimliklerini doğru şekilde doğru mecralarda sergilemeleri için iyi bir yol arkadaşıyız. İşe temelden başlarız, kurumsal bir yapı oturtarak, marka iletişimini güçlü kılarız. Yönetici oluruz ve onların iyi bir marka olma yolunda önlerine çıkan engellerini aşmalarına yardım ederiz. Dış dünyaya varlıklarını bildirerek, markalarını sağlam temellere oturturuz. Sonuçlarına katlanırız, onlar marka olana kadar ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı da iyi biliriz.

Image Title
KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL

KİMLİK

Markanızı ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha iyi aktarabilmeniz için en temel prensip olan slogan ve logo tasarımı ile başlayarak marka kimlik oluşum aşamasında firmanızı dış dünyaya ve yeni müşterilerinize daha iyi aktarabilmenizi sağlıyoruz.Bu kapsamda

-İsim bulma
-Marka oluşturma
-Marka kimliği oluşturma
-Marka kimliği baskı
-Katalog tasarımı
-Açık hava reklamları
-Medya Planlaması

Image Title
PRODÜKSİYON

PRODÜKSİYON

Gün geçtikçe reklam ve görselleştirmenin firmalar için önem kazandığı bu dönemde hizmetlerinizin, ürünlerinizin veya firmanızın doğru bir kurgu ve yöntem ile tanıtılması, firmanızın marka değerini artırır.

Markanızın yeni kimliğini tanıtan animasyonlardan, kısa filmlerden, sektörel kurgulu prodüksiyonlara kadar her hizmeti sizlere sunuyor, marka hikayenizi en başından kurguluyoruz.

Neler Yapıyoruz?
- Profesyonel Fotoğraf Çekimi
- Reklam Filmi
- Tanıtım Filmi
- 360 Panoramik Çekimler
- Drone ile Video ve Fotoğraf Çekimi
- Drone ile Haritalama

Image Title
WEB TASARIM

WEB

TASARIM

Her geçen gün mobil cihaz kullanımı masaüstü cihazlara göre daha da yaygın hale geliyor. Markaların internet sitelerine giren kullanıcıların büyük bir çoğunluğu da artık mobil cihazlardan geliyor. Peki sizin siteniz, telefonunuz ile ne kadar uyumlu?

Kullanıcıyı internet sitenizde tutabilmenin yolu kolay kullanım ve erişmek istediği bilgiye hızlı erişebilmesini sağlamaktır. Bu kullanıcı deneyimi olarak terimleştirilmiştir. Gerçek, kullanıcı dostu, özgün ve modern bir arayüze sahip ve kullanıcı etkileşimi yüksek olan siteler ile müşterileriniz sitenizden ürünlerinize ve ya hizmetlerinize erişmekte zorlanmayacak ve sonuç olarak gerçek memnun müşteriler edinmiş olacaksınız.

- Özgün web tasarım ve yazılım,
- Dinamik yönetim paneli
- Mobil cihazlara uyumlu
- Seo uyumlu web sitesi

Image Title
DİJİTAL PAZARLAMA

DİJİTAL

PAZARLAMA

Dijital pazarlama sosyal platformlarda markanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin doğru bir şekilde tanıtılması demektir. Amacımız, müşterimizin, hedef kitlesi ile birebir iletişim kurmasını sağlayarak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, hedef kitlesini genişletmek, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak olabilir. Biz bu konularda bu yolda size yol arkadaşlığı etmek istiyoruz. Çünkü işimizi biliyoruz ve seviyoruz.

İletişim stratejinizi hazırlayarak markanızın hangi sosyal mecralarda yer alacağına karar verdikten sonra kurumsal kimliğinize uygun dijital tasarımlar ve prodüksiyonlar ile reklamlarınıza ve paylaşımlarınıza yeni bir bakış açısı sunuyoruz.